Lato, słońce, morze, piasek, lasy, góry… wakacje to wspaniały czas! A wakacje z dziećmi to masa szczęścia i beztroska. Żeby jednak letnie wycieczki faktycznie były udane, warto pomyśleć o odpowiednim wózku dla naszych pociech. Takim, który ułatwi nam podróże i wakacyjne spacery. Czym charakteryzuje się taki pojazd? Jakie cechy ma bezpieczny wózek na urlop? Zapraszamy do lektury – wszystko wyjaśnimy.
Bexa – towarzysz najlepszych przygód!
Dlaczego Bexa idealnie sprawdza się i na co dzień, i na wakacjach? Ponieważ każdy model opracowujemy z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. Wiemy, co jest ważne dla rodziców i dla dzieci – i wszystkie te cechy staramy się przenieść na nasze wózki dziecięce.
Bexa to stylowe, oryginalne, nowoczesne i wszechstronne wózki dziecięce o lekkiej konstrukcji i dużych, stabilnych, żelowych kołach. Dzięki temu możecie cała rodziną bez obaw eksplorować nadmorskie plaże, leśne ścieżki i kręte uliczki zatłoczonych miast. Nasze wózki idealnie nadają się do dalekich spacerów w każdych warunkach, o każdej porze roku. Dlatego możecie być pewni, że Bexa będzie towarzyszyć Wam w każdej wyprawie.

Wygodne funkcje w wózkach dziecięcych.
Warto zwrócić również uwagę na funkcje, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się mniej istotne, a wcale tak nie jest. Wózek, który chcemy zabrać ze sobą na wakacyjny wypoczynek powinien mieć sporą, regulowaną budkę – dzięki temu będziemy w stanie zapewnić dziecku zarówno ochronę przed słońcem, jak i dostęp do świeżego powietrza. Równie ważna jest regulacja siedziska. Kiedy maluch bacznie obserwuje świat może wygodnie siedzieć w spacerówce, a kiedy uśnie, warto umożliwić mu bardziej płaską pozycję.
Nie zapominajmy jeszcze o jednym – pojemna torba na wakacyjne drobiazgi. Kiedy wybieramy się na plaże, okazuje się, że „drobiazgi” to nieodpowiednie słowo ???? W końcu gdzieś trzeba pomieścić ręczniki, ubranka na zmianę, bidon z wodą, ulubione zabawki… Kosz na zakupy jest po prostu niezbędny! 
Co jeszcze przyda się na wakacjach? Osłona przeciwdeszczowa! Wszyscy wiemy, jaka pogoda potrafi być kapryśna więc osłonę zawsze powinniśmy mieć przy sobie. Podobnie jak moskitierę, która uchroni maluszka przed ukąszeniami owadów. Na szczęście obie te rzeczy są w zestawie z wózkiem Bexa!

Wózki 3w1 – wspaniała alternatywa na wakacje!
Podczas wakacyjnych wypraw nie sposób nie docenić wózków 3w1. Modele, które proponujemy w Bexa składają się z lekkiego podwozia, gondoli dla noworodka, siedziska spacerówki i fotelika samochodowego. Co najbardziej istotne, dzięki dołączonym adapterom, w prosty sposób możemy zamontować fotelik na stelażu wózka, tworząc w ten sposób niezwykle wygodny zestaw podróżny. Przekładanie śpiącego malucha z fotelika do wózka już nigdy nie będzie stresujące – dzięki takiemu rozwiązaniu w kilku krokach przełożymy dziecko wraz z fotelikiem, nie zakłócając jego snu. Foteliki, które oferujemy w zestawach 3w1 są odpowiednie dla dzieci w przedziale wagowym 0-13kg i przeznaczone do przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy. Zapewniają optymalne ułożenie ciała malucha, a tym samym komfort podczas podróży autem.

Mamy nadzieję, że kolejny urlop spędzimy razem! Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wózków Bexa. Na pewno znajdziecie wśród nich ten wymarzony, który będzie idealnym towarzyszem niedzielnych, rodzinnych spacerów i dalekich, egzotycznych wojaży!